Keşfet
Yeni dizileri burada bulabilirsin.
FİLTRELERİ GÖSTER
FİLTRELE
SIRALA
Don't Hate the Player izle
Yapım yılı
2024
Sezon / Bölüm
1 sezon / 9 bölüm
Tür
Reality
Ülke
Fransa
Don't Hate the Player, eğlenceli ve komik bir şekilde video oyun endüstrisini konu alan bir dramady dizisidir. Dizi, video oyun şirketi Game Vision'ın ofisinde geçen olayları konu almaktadır. Başrollerde, şirketin karizmatik CEO'su Evan, sivri dilli oyun geliştiricisi Ashley, hırslı proje yöneticisi Kevin, ve mükemmeliyetçi finans müdürü Emily bulunmaktadır. Her bölüm, oyuncuların iş yerindeki ve özel hayatlarındaki komik ve karmaşık durumlarıyla mücadelelerini konu almaktadır. Video oyun dünyasına dair göndermeler ve karakterlerin gelişen ilişkileriyle Don't Hate the Player, izleyicilere eğlenceli ve keyifli anlar yaşatmaktadır.
Bros izle
IMDB: 0
Yapım yılı
2024
Sezon / Bölüm
1 sezon / 8 bölüm
Tür
Komedi
Ülke
Israel
Şok edici bir haber aldıktan sonra, iki yakın arkadaş Kudüs'ten Krakow'a bir futbol maçı izlemek için seyahat etmeye karar verirler. Bu seyahati yapmalarının ana nedeni, yaşadıkları sıkıntıları bir kenara bırakmak ve birlikte zaman geçirerek moral bulmaktır. Uçak yolculuğu ve farklı bir ülkeye gitme deneyimi, onların duygusal olarak dinlenmelerini ve yeni bir ortamda keyifli vakit geçirmelerini sağlayacaktır. Krakow'da bir futbol maçı izlemek, onlar için heyecan verici bir deneyim olacak ve bu süreçte birlikte geçirecekleri zaman, arkadaşlık bağlarını daha da güçlendirecektir.
The Grimm Variations izle
Yapım yılı
2024
Sezon / Bölüm
1 sezon / 6 bölüm
Tür
Animasyon,Bilim Kurgu,Fantastik
Ülke
Japonya
Grimm kardeşlerin klasik öykülerinden esinlenen bu antolojide, insanın tutkularının karanlık yönlerini ortaya çıkaran korkunç gelişmelerle dolu altı öykü yer alıyor.
Our Living World izle
Yapım yılı
2024
Sezon / Bölüm
1 sezon / 4 bölüm
Tür
Belgesel
Ülke
İngiltere
Cate Blanchett'ın anlattığı bu büyüleyici doğa dizisi, gezegenimizdeki yaşamın sahip olduğu zekâyı, becerileri ve her şeyin bağlantılı olmasını keşfediyor.
Star Wars: The Bad Batch izle
Yapım yılı
2021
Sezon / Bölüm
2 sezon / 17 bölüm
Tür
Animasyon
Ülke
ABD
Klon Savaşları'nın ardından özel klonlardan oluşan bir grup kartların baştan dağıtıldığı yeni galakside yolunu bulmaya çalışacaktır.
--------
Follow the elite and experimental Clones of the Bad Batch as they find their way in a rapidly changing galaxy in the aftermath of the Clone Wars.
Animal Control izle
Yapım yılı
2023
Sezon / Bölüm
2 sezon / 18 bölüm
Tür
Komedi
Ülke
ABD
Bir grup Hayvan Kontrolü çalışanı, hayatlarının hayvanlardan çok insanlar yüzünden karmaşıklaştığını görmeye başlar.
The Upshaws izle
Yapım yılı
2021
Sezon / Bölüm
5 sezon / 34 bölüm
Tür
Aile, Komedi
Ülke
ABD
Bennie Upshaw, the head of a Black working class family in Indianapolis, is a charming, well-intentioned mechanic and lifelong mess just trying his best to step up and care for his family and tolerate his sardonic sister-in-law, all without a blueprint for success.
--------
Bu komedi dizisinde Indiana'da yaşayan, işçi sınıfından siyahi bir aile, gündelik dertlerle uğraşırken daha iyi bir hayat ve mutlu bir yuva için elinden geleni yapıyor.
Under the Bridge izle
Yapım yılı
2024
Sezon / Bölüm
1 sezon / 8 bölüm
Tür
Dram,Suç
Ülke
ABD
Under the Bridge, New York'un simgesi haline gelmiş olan köprülerin altında yaşayan farklı insan topluluklarının hikayelerini konu alan etkileyici bir drama dizisidir. Dizi, farklı sosyo-ekonomik gruplardan gelen karakterlerin, köprü altlarında kurdukları dünyalarını ve bu dünyaların birbiriyle etkileşimini anlatmaktadır. Her bir köprü altında farklı bir hikaye, farklı bir grup insan ve farklı bir sorun bulunmaktadır. Dizi, bu hikayeleri izleyiciye gerçekçi bir şekilde aktararak, kompleks insan ilişkilerini ve toplumsal dinamikleri derinlemesine inceler.
Bridgerton izle
IMDB: 0
Yapım yılı
2020
Sezon / Bölüm
3 sezon / 17 bölüm
Tür
Dram, Romantik
Ülke
ABD
Aynı adlı çok satan roman serisinden esinlenen bu dizi, güçlü Bridgerton ailesinden aşkı bulmaya çalışan birbirine sıkı sıkıya bağlı sekiz kardeşi konu alıyor.
Love, Victor izle
Yapım yılı
2020
Sezon / Bölüm
3 sezon / 28 bölüm
Tür
Komedi,Dram
Ülke
ABD
Love, Simon filminin spin-off dizisi olarak çıkmıştır. Victor eşcinsel bir liselidir. Yeni taşındığı kasabaya alışmaya çalışırken evdeki zorluklar ile de mücadele etmektedir. Victor'un yaşadıkları ve aynı okulda okuduğu Benji ile olan ilişkisini konu alıyor. Ortalama 35 dakika olan dizi 52 bölümden oluşmaktadır ve final vermiştir.