Keşfet
Yeni dizileri burada bulabilirsin.
FİLTRELERİ GÖSTER
FİLTRELE
SIRALA
No Side Game izle
Yapım yılı
2019
Sezon / Bölüm
1 sezon / 10 bölüm
Tür
Dram
Ülke
Japonya
No Side Game, bir grup arkadaşın hayatlarını ve birlikte oynadıkları çeşitli oyunları konu alan bir gençlik dramasıdır. Dizi, dostluk, rekabet ve kişisel gelişim üzerine odaklanmaktadır. Her bölümde farklı bir oyun etrafında dönen hikayeler, karakterlerin ilişkilerini ve kişisel sınırlarını keşfetmelerine olanak tanır. No Side Game, izleyicilere güldürürken düşündüren ve duygulandıran bir deneyim sunmak için gençlerin yaşadığı gerçek hayat sorunlarına cesurca yaklaşır.
Down for Love izle
Yapım yılı
2022
Sezon / Bölüm
2 sezon / 10 bölüm
Tür
Reality
Ülke
Yeni Zelanda
Aşk arayışına dair içinizi ısıtacak öykülerle dolu bu iyi hissettiren reality dizisi, Down sendromluların flört dünyasındaki inişli çıkışlı yolculuklarında yaşadıklarını aktarıyor.
DI Ray izle
IMDB: 0
Yapım yılı
2022
Sezon / Bölüm
2 sezon / 10 bölüm
Tür
Suç
Ülke
İngiltere
Birmingham'da yaşayan polis memuru DI Rachita Ray, onu ömür boyu sürecek bir kişisel çatışmayla yüzleşmeye zorlayan bir davayı üstlenir.
End of Summer izle
Yapım yılı
2023
Sezon / Bölüm
1 sezon / 6 bölüm
Tür
Dram,Gerilim
Ülke
Sweden
End of Summer, Massachusetts'in küçük bir sahil kasabasında geçen, yaz mevsimi boyunca yaşanan olayları konu alan duygusal bir drama dizisidir. Ana karakterler, kendilerine ait geçmişleri ve gelecekleriyle yüzleşirlerken, aynı zamanda kaybettikleri bir yaz boyunca bir araya gelirler. İkilikler, aşklar, kayıplar ve yeniden keşiflerle dolu bu hikaye, seyircileri duygusal bir yolculuğa davet ediyor.
Too Hot to Handle izle
Yapım yılı
2020
Sezon / Bölüm
6 sezon / 53 bölüm
Tür
Komedi, Romantik
Ülke
ABD
Gösterişli bekâr gençler cennetin kıyılarında buluşup kaynaşıyor. Ama küçük bir sorun var. 100.000 $ değerindeki büyük ödülü kazanmak için seksi bırakmaları gerekiyor.

--------

On the shores of paradise, gorgeous singles meet and mingle. But there’s a twist. To win a $100,000 grand prize, they’ll have to give up sex.
The Ark izle
IMDB: 0
Yapım yılı
2023
Sezon / Bölüm
2 sezon / 13 bölüm
Tür
Bilim Kurgu,Fantastik
Ülke
ABD
İnsan ırkının hayatta kalması için gezegenleri kolonileştirme görevlerinin başlatıldığı bir gelecekte gönderilen ilk gemi Ark 1, büyük bir felaketle karşılaşır.
Master of the House izle
Yapım yılı
2024
Sezon / Bölüm
1 sezon / 7 bölüm
Tür
Dram,Gizem
Ülke
Thailand
Ardında bir elmas imparatorluğu ile kısa süre önce evlendiği hizmetçisini bırakan bir babanın ölümü, aile arasında bir güç savaşına sebep olur.
The Jetty izle
IMDB: 0
Yapım yılı
2024
Sezon / Bölüm
1 sezon / 4 bölüm
Tür
Dram,Suç
Ülke
İngiltere
The Jetty, Endonezya'nın eşsiz bir adasında yer alan ve gizemli olayların yaşandığı bir iskele etrafında dönen gerilim dolu bir dizidir. Ana karakterimiz, iskeleyi keşfeden genç bir fotoğrafçı olan Alex'dir. Alex, adaya yaptığı bir seyahat sırasında iskelede çektiği bir fotoğrafı incelediğinde, arka planda bir gizemli figürün olduğunu fark eder. Bu gizemli figürün izini sürerken, adada yaşanan esrarengiz olaylarla karşılaşır. The Jetty, gizem, gerilim ve heyecan dolu anların yanı sıra adanın büyüleyici atmosferiyle seyirciyi kendine çekmeyi başarıyor.
Suspect izle
IMDB: 0
Yapım yılı
2022
Sezon / Bölüm
2 sezon / 16 bölüm
Tür
Suç,Dram,Gizem
Ülke
İngiltere
Kimlik doğrulaması için morga çağırılan kıdemli dedektif Danny Frater kızının cesediyle karşılaşır. Kendi canına kıydığını öğrenince sarsılan Frater, işin aslını öğrenmeye karar verir.
The Green Glove Gang izle
Yapım yılı
2022
Sezon / Bölüm
2 sezon / 14 bölüm
Tür
Suç,Komedi
Ülke
Polonya
Son soygunları ters gittiğinde, üç yaşlı kadın hırsız, bir huzurevinde saklanarak yetkililerden kaçar - burada uğursuz bir sırrı ortaya çıkarırlar.