Keşfet
Yeni dizileri burada bulabilirsin.
FİLTRELERİ GÖSTER
FİLTRELE
SIRALA
The Flash izle
IMDB: 0
Yapım yılı
2014
Sezon / Bölüm
9 sezon / 184 bölüm
Tür
Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Macera
Ülke
ABD
Geçmişinde büyük bir trajedi yaşamış Barry Allen, Central City Polis Birimi’nde çalışan ve suçluların arkalarında bıraktıkları ipuçlarını toplayan bir adli laboratuvar asistanıdır. Talihsiz bir yıldırım kazası yaşamasının ardından süper hız gücüne sahip olan Barry, Flash kimliğine bürünür ve kötü adamları adalete teslim etmeyi kendine görev edinir!
Cobra Kai izle
IMDB: 0
Yapım yılı
2018
Sezon / Bölüm
5 sezon / 50 bölüm
Tür
Aksiyon, Dram, Komedi
Ülke
ABD
Dizinin hikayesi 1984 yılındaki All-Valley Karate Tournament'ta yaşanan olayların 30 yıl sonrasına bizleri götürecek. Johnny Lawrence'in (Zabka) kötü şöhretli Cobra Kai karate dojo'sunu yeniden açmasının ardından Lawrence ile Daniel LaRusso (Macchio) arasındaki rekabet yeniden canlanacaktır. Başarılı bir kariyere sahip olan Daniel LaRusso ise akıl hocası Mr. Miyagi'nin yokluğunda hayatındaki dengeleri korumak için uğraş vermektedir.
Teen Wolf izle
IMDB: 0
Yapım yılı
2011
Sezon / Bölüm
6 sezon / 100 bölüm
Tür
Dram, Gizem
Ülke
ABD
Teen Wolf, ormanda ölü bir kızı ararken bir kurtadam tarafından ısırılan gencin, kimliğini en iyi arkadaşı dışında herkesten gizlemesini konu alıyor. Başka bir kurt adam olan Dale ise vücudundaki ve hayatındaki değişimler konusunda Scott'a yardımcı olmaktadır.
Modern Family izle
Yapım yılı
2009
Sezon / Bölüm
11 sezon / 250 bölüm
Tür
Komedi
Ülke
ABD
Pritchett, Dunphy ve Tucker'lar harikulade geniş ve karışık bir ailedir. Bu aile bize kimi zaman sıcak, kimi zaman çarpık bir modern ailenin nasıl olduğunu dürüst ve çoğu zaman komik bir dille anlatır.
Manifest izle
IMDB: 0
Yapım yılı
2018
Sezon / Bölüm
4 sezon / 53 bölüm
Tür
Gizem
Ülke
ABD
Türbülanslı, klasik bir uçuştan indikten sonra, Montego Havayolları 828 Numaralı uçuş ekibi ve yolcular bir kaç saat geçirdiklerini sanırken 5 sene geçtiğini öğrenirler. Ailelerine kavuşan yolcular, bir süre sonra olayların sandıklarından çok daha büyük ve karmaşık olduğunu anlarlar.
Euphoria izle
IMDB: 0
Yapım yılı
2019
Sezon / Bölüm
2 sezon / 16 bölüm
Tür
Dram
Ülke
ABD
Dizi, 17 yaşındaki Rue’nun hikayesi anlatılıyor.. Zendaya’nın hayat verdiği Rue’nun anlattığı hikayeler; seks, kimlik arayışı, travma, sosyal medya, uyuşturucu, aşk ve arkadaşlık gibi temaları ele alıyor.
Shameless izle
IMDB: 0
Yapım yılı
2011
Sezon / Bölüm
11 sezon / 134 bölüm
Tür
Dram, Komedi
Ülke
ABD
Chicago'nun varoş bir semtinde geçen dizi altı çocuk ve bir babadan oluşan Gallagher ailesinin zaman zaman komik, çoğu zamansa yürekleri burkan hayatlarını anlatılmaktadır. Evin reisi olan Frank Gallagher (William H. Macy) sahtekar, alkolik ve utanmaz bir babadır. Fiona Gallagher (Emmy Rossum) ise kardeşlerin en büyüğü, fedakâr bir o kadar da belayı üstüne çeken karakter. Dizide ailenin ve her bireyin kendi içinde yaşadığı maceralar anlatılmaktadır. Cinsellik, eşcinsellik, alkol, uyuşturucu ve benzeri öğelere sahiptir.
Grimm izle
IMDB: 0
Yapım yılı
2011
Sezon / Bölüm
6 sezon / 123 bölüm
Tür
Dram, Fantastik, Gizem
Ülke
ABD
Nick Burkardt bir cinayet masası dedektifidir ve görebileceği her şeyi gördüğüne inanmaktadır. Ta ki açıklaması imkansız olan olaylarla karşılaşana kadar. Hasta teyzesi Marie bunların 'Grimm' adında elit bir avcı topluluğu olduğunu ve insanları korumak için yaratıklarla savaştıklarını söylediğinde hayatı sonsuza dek değişecektir.
How I Met Your Mother izle
Yapım yılı
2005
Sezon / Bölüm
9 sezon / 208 bölüm
Tür
Komedi, Romantik
Ülke
ABD
Ted kendisine arkadaş grubuyla küçük bir dünya yaratmıştır. Bu grupta en iyi arkadaşı hukuk öğrencisi Marshall, dokuz yıllık sevgilisi Lily ve kızlara düşkünlüğüyle bilinen ve takım elbisesiz dışarı adım atmayan Barney vardır. Onun uzun ilişki gibi bir derdi yoktur. Aksine kendisi her renk kızla takılmaktan keyif alan bir çapkındır. Bir gün Marshall, sevgilisi Lily ile evlenmek istediğini söyleyince Ted paniğe kapılır. Ted'in bekar kalmaya niyeti yoktur ve gerçek aşkı bulmak için kolları sıvamalıdır. Tam da bu sırada Robin ile tanışır ve onun hayatının aşkı olduğunu düşünür.
Vikings izle
IMDB: 0
Yapım yılı
2013
Sezon / Bölüm
6 sezon / 89 bölüm
Tür
Aksiyon, Dram, Macera
Ülke
Kanada
Vikingler, çağının en büyük kahramanı Ragnar Lothbrok'un maceralarını anlatır.

Dizide, Ragnar'ın ekibi Viking kardeşleri ve ailesinin destanı anlatılırken bir yandan da sıradan bir çiftçiden nasıl Viking Kralı olduğunu öğreniriz.