Keşfet
Yeni dizileri burada bulabilirsin.
FİLTRELERİ GÖSTER
FİLTRELE
SIRALA
The Tourist izle
Yapım yılı
2022
Sezon / Bölüm
2 sezon / 12 bölüm
Tür
Gizem,Dram
Ülke
İngiltere
Avustralya'nın ıssız ve kurak bölgelerinin ortasında, bir adam peşinde kendisini yoldan çıkarmaya çalışan bir kamyon olduğunu fark eder. Büyük bir kovalamacaya girdikten sonra adam gözünü hastanede açar. Kazadan sağ kurtulmayı başarsa da hiçbir şey hatırlamamaktadır. Kim olduğunu bulmaya çalışan adam, kafasını karıştıran soruların cevaplarını öğrenmeye çalışır.
Marvel Studios: Assembled izle
Yapım yılı
2021
Sezon / Bölüm
2 sezon / 21 bölüm
Tür
Belgesel
Ülke
ABD
Go behind the scenes of the shows and movies of the Marvel Cinematic Universe, following the filmmakers, cast and crew, and Marvel heroes every step of the way.

--------

Tires izle
IMDB: 0
Yapım yılı
2024
Sezon / Bölüm
1 sezon / 6 bölüm
Tür
Komedi
Ülke
ABD
Babasının otomobil tamirhanesini yöneten beceriksiz bir adam, müşteri hizmetlerini iyileştirerek kâr elde etmeye ve devamlı sorun çıkaran kuzenini kontrol altına almaya çalışır.
Insomnia izle
IMDB: 0
Yapım yılı
2024
Sezon / Bölüm
1 sezon / 6 bölüm
Tür
Dram
Ülke
İngiltere
Emma, kariyerinde ve kişisel hayatında başarılı bir kadın olarak tanınmaktadır. Ancak 40 yaşına basmasına iki hafta kala, ciddi bir uykusuzluk sorunu yaşamaya başlar. Bu durum, onun zihinsel ve duygusal sağlığını tehdit eder ve Emma, aklını kaybetme korkusuyla yüzleşir. Uykusuzluğun yarattığı bu kriz, Emma'yı derin bir sorgulamaya iter. Kendi geçmişindeki acı verici olayları ve travmaları araştırmaya başlar. Geçmişte yaşadığı ve bilinçaltında gömülü kalan bu olaylar, onun bugünkü sorunlarının anahtarı olabilir. Emma, geçmişiyle yüzleşerek, yaşadığı uykusuzluk ve zihinsel sıkıntının nedenlerini bulmayı umar. Bu süreçte, geçmişinin karanlık ve acı dolu anılarını gün yüzüne çıkarır ve bu anılarla başa çıkmanın yollarını arar. Emma, bu içsel yolculukla birlikte hem geçmişinin yüklerinden kurtulmaya çalışır hem de bugünkü sorunlarına çözüm bulmayı hedefler. Bu süreç, onun için bir nevi içsel bir arınma ve yeniden doğuş anlamına gelir.
OMG! Vampire izle
Yapım yılı
2024
Sezon / Bölüm
1 sezon / 10 bölüm
Tür
Dram,Bilim Kurgu,Fantastik
Ülke
Thailand
After waking from a century-long sleep, vampire Phum finds that the land of vampires has banned gen-x vampires from falling in love. The new law doesn't suit Phum and he invites his gang of close friends—Sen, Run, Mix and Jolie—to flee to the land of humans where people have more freedom. Getting there, however, won't be easy. They'll need to put their names down in the Book of Life and take the bodies of their parrellel human selves, mindful that there may be consequences. Phum finds himself living the life of a heartbroken young man. Life in the land of humans is turning out to be a chaotic undertaking when he meets Patrick, the owner of a secret bar, and ends up working for him.
Rebus izle
IMDB: 0
Yapım yılı
2024
Sezon / Bölüm
1 sezon / 6 bölüm
Tür
Suç,Dram
Ülke
İngiltere
Bu dizi de, John Rebus’un gençlik yıllarına odaklanılır. Dedektif Çavuş rütbesinde olan Rebus, bir yandan kariyer basamaklarını tırmanırken, diğer yandan kendini karmaşık ve tehlikeli bir suç dünyasının ortasında bulur. Bu süreçte, kardeşi Michael’ın, askerlik geçmişi sonrası suça bulaşması işleri daha da zorlaştırır. Michael’ın yasadışı faaliyetlere karışması, Rebus için hem mesleki hem de kişisel bir mücadeleye dönüşür. Rebus, bir yandan adaleti sağlama görevini yerine getirmeye çalışırken, diğer yandan aile bağları ve kardeşine olan sevgisi arasında kalır. Bu durum, Rebus’un karakterini ve kararlarını derinlemesine etkiler ve onu zor seçimler yapmaya zorlar.
Buying London izle
Yapım yılı
2024
Sezon / Bölüm
1 sezon / 7 bölüm
Tür
Stand,up
Ülke
İngiltere
Drama dozunun fiyatlar kadar dudak uçuklatıcı olduğu Londra'nın lüks emlak piyasasında yolunu bulmaya çalışan üst düzey emlak danışmanı Daniel Daggers ve ekibini takip edin.
Trying izle
IMDB: 0
Yapım yılı
2020
Sezon / Bölüm
4 sezon / 26 bölüm
Tür
Komedi
Ülke
İngiltere
Çocuk sahibi olmayı çok isteyen çift, Jason ve Nikki bir türlü bebek sahibi olamaz ve evlat edinmeye karar verir. Ancak işlevsiz arkadaş çevreleri, tuhaf aileler ve karmaşık hayatları yetkilileri iknâ etmelerini zorlaştıracaktır.

--------

All Nikki and Jason want is a baby—the one thing they can’t have. So they decide to adopt. With their dysfunctional friends, screwball families, and chaotic lives, will the adoption panel agree that they’re ready to be parents?

My Sibling's Romance izle
Yapım yılı
2024
Sezon / Bölüm
1 sezon / 15 bölüm
Tür
Stand,up
Ülke
Korea, Republic of
It is a family meddling dating reality program where siblings come together to help each other find romantic partners.
My Stand-In izle
Yapım yılı
2024
Sezon / Bölüm
1 sezon / 12 bölüm
Tür
Dram
Ülke
Thailand
Joe, the stunt man of famous actor Tong, happened to meet Ming. Having developed a deep relationship, Joe didn't realise that Ming had always seen him as Tong's replacement. When the truth is revealed, Joe has to take work on a foreign set where an accident takes his life. When he wakes, Joe's in the body of a young man likewise named Joe who'd met with an accident on the same day. With help, he's soon living the same life as he was before—with the same people—and he meets Ming once more. In this life, Ming wants Joe back at his side as before and Joe doesn't know why. Ming, who's kept all memories of the old Joe, tries to find the truth about Joe's continued life in order to return Joe to his side and give him the explanation he never had the chance to.