Keşfet
Yeni dizileri burada bulabilirsin.
FİLTRELERİ GÖSTER
FİLTRELE
SIRALA
The Blacklist izle
Yapım yılı
2013
Sezon / Bölüm
10 sezon / 218 bölüm
Tür
Dram, Gizem, Suç
Ülke
ABD
FBI'ın en çok arananlar listesinin başında yer alan Raymond Reddington, kendi isteğiyle teslim olur. Kara Liste adını verdiği bir liste hazırlayan Raymond hem kendi çıkarlarını sağlamak hem de FBI'ın işini kolaylaştırmak için bir anlaşma yapar ve listeden isimleri tek tek verir. Raymond Reddington'ın tek şartı bu listeden isimleri verirken kendisine dokunulmazlık sağlanması ve FBI'da yeni göreve başlayan Elizabeth Keen aracılığıyla bu bilgileri FBI özel ekibine vermektir.
Gossip Girl izle
Yapım yılı
2007
Sezon / Bölüm
6 sezon / 121 bölüm
Tür
Komedi
Ülke
ABD
Herkes onların şatafatlı yaşamlarını konuşuyor. Manhattan’ın en zengin gençleri, özenilerek izlenen sıradışı hayatları, dramatik aşk ilişkileri ve sorunları... Onlar hakkında en son dedikodular ise henüz kendileri bile bilmeden önce Dedikoducu Kız’ın blog’unda. TV izleyicisini ekrana bağlayan moda ve gençlik dizisi Gossip Girl, entrikaları ve aşklarıyla bu sene de gençlerin vazgeçilmez dizisi olmaya devam ediyor.

--------

An exclusive group of privileged teens from a posh prep school on Manhattan's Upper East Side whose lives revolve around the blog of the all-knowing albeit ultra-secretive Gossip Girl.
Outlander izle
IMDB: 0
Yapım yılı
2014
Sezon / Bölüm
7 sezon / 80 bölüm
Tür
Dram, Fantastik, Macera, Romantik
Ülke
ABD
1945 yılında evli muhabere hemşiresi olan Claire Randall'ın hikayesi anlatılmaktadır. Gizemli bir şekilde zamanda 1743 yılına hiç bilmediği bir dünyaya sürüklenir Genç İskoç savaşçısı Jamie ile evlenmek zorunda kalınca, Claire'in kalbi iki farklı zamanda iki farklı adam arasında kalır.
The Big Bang Theory izle
Yapım yılı
2007
Sezon / Bölüm
12 sezon / 280 bölüm
Tür
Komedi
Ülke
ABD
En büyük zevkleri kuantum fiziğine kafa yormak olan üstün zekalı iki arkadaş, güzel bir kızla karşılaşınca ne yaparlar? The Big Bang Theory, işte o karşılaşma anında gerçekleşen büyük patlama ve sonrasını anlatan bir komedi dizisi. Leonard ve Sheldon adlarındaki iki arkadaşın oturdukları apartmanda yan dairelerine yeni bir komşu taşınır. Adı Penny olan bu komşu güzeller güzeli bir sarışındır. Üstelik maceralı bir ilişkiden daha yeni sapasağlam ayakta çıkmıştır. Penny, zekaları gereğinden fazla ilerlemiş, ancak kızlar konusunda oldukça geri kalmış bu yeni iki komşusuna hayat hakkında öğretebileceği bir şeyleri olduğunu düşünmektedir. Yaşanacak olanlar da zaman içinde onun ne kadar haklı olduğunu gösterecektir.
F4 Thailand: Boys Over Flowers izle
Yapım yılı
2021
Sezon / Bölüm
1 sezon / 16 bölüm
Tür
Komedi,Dram
Ülke
Thailand
Tayland dizisi
Vera izle
IMDB: 0
Yapım yılı
2011
Sezon / Bölüm
1 sezon / 2 bölüm
Tür
Suç,Dram,Gizem
Ülke
İngiltere
A sharp detective with a messy life, DCI Vera Stanhope patrols her “patch” of northeast England, pursuing the truth in cases of murder, kidnapping, and blackmail. Vera is obsessive about her work and faces the world with caustic wit, guile and courage.
Infiniti izle
IMDB: 0
Yapım yılı
2022
Sezon / Bölüm
1 sezon / 6 bölüm
Tür
Bilim Kurgu,Fantastik,Gizem,Dram
Ülke
Fransa
ISS, Uluslararası Uzay İstasyonu sessizliğe büründü. Mürettebat zor durumda. Eşzamanlı olarak, Kazakistan'da bir çatıda başı kesilmiş ve mumlanmış bir ceset bulundu. Pozitif kimlik şüpheye yer bırakmıyor: Ceset şu anda ISS'de bir görevde olan bir Amerikan astronotuna ait. Uzay programından atılan bir Fransız astronot ve rütbe hiyerarşisi tarafından reddedilen bir Kazak polis, bu gizemli paradoksu çözmek için yola çıkar.
Aktris izle
IMDB: 0
Yapım yılı
2023
Sezon / Bölüm
1 sezon / 8 bölüm
Tür
Dram,Suç
Ülke
Turkey
Yasemin Derin Türkiye'nin en meşhur kadın oyuncularından biridir. Ancak yıllardır ikili bir hayat yaşamaktadır. Kendini şöhretiyle kamufle eden Yasemin'in bu hiç beklenmedik ikinci hayatı onu sırlarla dolu bir maceranın ortasına sürükler.
From izle
IMDB: 0
Yapım yılı
2022
Sezon / Bölüm
2 sezon / 20 bölüm
Tür
Dram, Gizem, Korku
Ülke
ABD
Adımını atan herkesi tuzağa düşüren bir Amerika kasabasında, gündüzler normal geçse de geceleri ormandan inen korkunç yaratıklar insanoğlunu büyük bir tehlikenin eşiğine sürükler. Şerif ve diğer birkaç kasaba sakini, ormanın gizemini çözmek için mücadele başlatacaktır.

--------

Unravel the mystery of a nightmarish town in middle America that traps all those who enter. As the unwilling residents fight to keep a sense of normalcy and search for a way out, they must also survive the threats of the surrounding forest – including the terrifying creatures that come out when the sun goes down.
Young Sheldon izle
Yapım yılı
2017
Sezon / Bölüm
6 sezon / 124 bölüm
Tür
Komedi
Ülke
ABD
The Big Bang Theory'nin zekisi Sheldon Cooper'ın gençliğini anlatan dizi.