Keşfet
Yeni dizileri burada bulabilirsin.
FİLTRELERİ GÖSTER
FİLTRELE
SIRALA
The Red King izle
Yapım yılı
2024
Sezon / Bölüm
1 sezon / 6 bölüm
Tür
Gizem,Suç
Ülke
İngiltere
Akıllı, yetenekli ve kurallara bağlı Grace Narayan, iç şehirde polis çavuşu olarak görev yaparken 'ceza tayini' ile küçük ve eski moda St. Jory adasına gönderilmeden önce yükselişteydi. Kayıp genç Cai'nin unutulmuş ve çözülmemiş davasıyla karşı karşıya kalan Grace, gerçeği ortaya çıkarmak için kıt kanıtları, olağanüstü yerel karakterleri ve adanın tuhaf tarikat tarihini aşması gerektiğini hızla fark eder.
Blank izle
IMDB: 0
Yapım yılı
2024
Sezon / Bölüm
2 sezon / 12 bölüm
Tür
Dram
Ülke
Thailand
Khun Nueng, M.L. Sipakorn, is a beautiful woman who's grown up under pressure from her grandmother. She's never been allowed to be herself, never met someone she could feel loved by or worthy of. Then she meets Anueng, cheerful and bright. Beneath the smiling face, however, there's a sadness hidden in her eyes. She makes her heart flutter like never before. Unfortunately, the sixteen years age difference, family and societal norms keep their love from flourishing.
The Young Offenders izle
Yapım yılı
2018
Sezon / Bölüm
4 sezon / 24 bölüm
Tür
Komedi, Suç
Ülke
İngiltere
Sevimli haydutlar Conor ve Jock’un okulda beladan uzak durmaktaki başarısızlıklarından ve zorlu ev hayatlarından uzaklaşmak için atıldıkları maceraları ve garipliklerle dolu gençlik yıllarını ekrana aktaracak.

--------

Coming-of-age drama about lovable rogues Conor and Jock as they navigate their awkward teenage years, hatching plans and adventures to help distract from their tough home lives and their inability to stay out of trouble at school.

Concordia izle
IMDB: 0
Yapım yılı
2024
Sezon / Bölüm
1 sezon / 6 bölüm
Tür
Bilim Kurgu,Fantastik,Suç,Dram
Ülke
Fransa
Powered by AI surveillance, CONCORDIA is the town of the future and on the verge of expansion when twin catastrophes strike: the first ever murder and a hack of its AI tech. A team race to solve both crimes but, in doing so, uncover a shocking original sin that could bring everything crumbling down.
May It Please the Court izle
Yapım yılı
2022
Sezon / Bölüm
1 sezon / 12 bölüm
Tür
Dram
Ülke
Korea, Republic of
Bir katili savunmak zorunda kalan Noh Chak Hee'nin 3 ay boyunca hayatının en büyük ikilemine düşmesini konu ediniyor.
Mulligan izle
IMDB: 0
Yapım yılı
2023
Sezon / Bölüm
2 sezon / 19 bölüm
Tür
Animasyon,Komedi
Ülke
ABD
Bu hicivsel komedide Dünya'nın çoğu uzaylılar tarafından yok edilmişken hayatta kalan bir avuç insan, Amerika'yı yeniden inşa edip daha kusursuz bir birliktelik kurmaya çalışır.
Shoresy izle
IMDB: 0
Yapım yılı
2022
Sezon / Bölüm
3 sezon / 16 bölüm
Tür
Komedi,Dram
Ülke
Kanada
Shoresy adlı karakter, edebe aykırı konuşmaları, sürekli tartışmaları ve annesine olan sevgisiyle tanınan ve hayranların en çok sevdiği karakterlerden biridir. Shoresy, Kuzey Ontario Yaşlılar Hokey Organizasyonu (NOSHO) Südbury Bulldogs takımına katılarak artık bir daha maç kaybetmemek için bir hedefle yola çıkar.
DOM izle
IMDB: 0
Yapım yılı
2021
Sezon / Bölüm
3 sezon / 18 bölüm
Tür
Dram
Ülke
Brezilya
Gerçek bir hikayeden ilham alan Dom, hayatını uyuşturucuya karşı savaşa adamış bir polis olan Victor (Tolezani) ile Rio de Janeiro’nun en büyük suçlularından biri haline gelen uyuşturucu bağımlısı oğlu Pedro’nun (Leone) hikayesini anlatıyor.
The Tourist izle
Yapım yılı
2022
Sezon / Bölüm
2 sezon / 12 bölüm
Tür
Gizem,Dram
Ülke
İngiltere
Avustralya'nın ıssız ve kurak bölgelerinin ortasında, bir adam peşinde kendisini yoldan çıkarmaya çalışan bir kamyon olduğunu fark eder. Büyük bir kovalamacaya girdikten sonra adam gözünü hastanede açar. Kazadan sağ kurtulmayı başarsa da hiçbir şey hatırlamamaktadır. Kim olduğunu bulmaya çalışan adam, kafasını karıştıran soruların cevaplarını öğrenmeye çalışır.
Marvel Studios: Assembled izle
Yapım yılı
2021
Sezon / Bölüm
2 sezon / 21 bölüm
Tür
Belgesel
Ülke
ABD
Go behind the scenes of the shows and movies of the Marvel Cinematic Universe, following the filmmakers, cast and crew, and Marvel heroes every step of the way.

--------